19-річний Олег Кусь виграв третє золото для Львівщини на чемпіонаті України з плавання

1241 0
Спортсмен показав найкращий час серед понад 30-ти учасників попередніх запливів.

У третій день чемпіонату України з плавання львів’янин Олег Кусь виборов третю золоту медаль для Львівщини. Спортсмен показав найкращий результат серед понад 30-ти учасників попередніх запливів – 26:03. Про це повідомили в НОК України у Львівській області.

19-річний львівський плавець з часом 25:69 став чемпіоном України на дистанції 50 метрів на спині. Суперника, срібного призера Віктора Хникіна з Вінничини він випередив аж на 57 сотих секунди.

Олег Кусь є вихованцем тренерки Любові Карпи. Спортсмен виборов третє золото на чемпіонаті України 2021 року, що проходить у Дніпрі. У попередні два дні дві золоті медалі завоював львів’янин Георгій Лукашев.

Сьогодні, 6 грудня триває завершальний день змагань.