Бельгійці розпочали будівництво меблевого заводу на Львівщині

24496 0
Сума інвестицій становитиме 6 мільйонів євро. Планують створити близько 500 робочих місць.
фото: interiors.kiev.ua

фото: interiors.kiev.ua

Учора, 19 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Сторони обговорили потенційні напрямки співробітництва в економічній галузі, інформують у ЛОДА.

«У травні бельгійська компанія «HIMA», яка є виробником м’яких меблів, прийняла рішення про інвестиції у Львівську область. А вже сьогодні (19 серпня) розпочато будівництво заводу в Бориславі. Сума інвестицій становитиме 6 млн євро. Буде створено близько 500 робочих місць», – повідомив Люк Якобс.

«Ми неодноразово зустрічалися з представниками компанії «HIMA»,– зазначив очільник ЛОДА, – і мені дуже приємно, що саме ми змогли перемогти в конкурентній боротьбі. Бо, вони не приховували, що відвідували Івано-Франківську, Волинську, Тернопільську області. Але в результаті зупинили свій вибір саме на Львівщині».

Додамо, що згідно з досягнутими домовленостями, одразу після відкриття фабрики її працівники отримуватимуть від 4-4,5 тис. грн заробітної плати.

У ході зустрічі було обговорено можливості виходу українських компаній на ринок Європейського Союзу, зокрема й Бельгії. Керівництво області запросило Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні і передало запрошення бельгійським компаніям на міжнародний економічний форм, який традиційно відбувається у Львові наприкінці жовтня.

Читайте також: Три заводи, які на Львівщині планують збудувати європейці

На звершення зустрічі Люк Якобс повідомив, що 11-12 листопада у Львові відбудеться масштабний бельгійсько-український захід. У рамках якого відбудеться презентація книги Почесного консула Королівства Бельгія у м. Львові Ярослав Гарцула «Бельгія в Західній Україні». Також буде встановлено меморіальну табличку на будівлі, де знаходилося перше Почесне консульство Бельгії.

Нагадаємо, 18 серпня, у Бродах стартувало будівництво заводу компанії Nexans. За кілька місяців тут облаштують 2 500 робочих місць. Петро Порошенко під час робочого візиту взяв участь в церемонії закладення капсули на місці будівництва. 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!