Більшість учителів, які виїхали за кордон через війну, планують повернутися в Україну

1063 0
Водночас 11,4% педагогів наразі не ухвалили рішення щодо повернення в Україну.
Фото: nus.org.ua

Фото: nus.org.ua

Більшість учителів, які наразі перебувають за кордоном, планують повернутися в Україну. Про це повідомляє Державна служба якості освіти, посилаючись на результати опитування педагогічних працівників, які вимушено перебувають за кордоном – у 29-ти країнах світу.

Зокрема, 87% вчителів зазначили, що планують повернутися в Україну. При тому, 14% учителів хочуть повернутися до початку навчального року, якщо відновлять навчання в школі, де вони працюють. Серед інших передумов повернення є: закінчення бойових дій, безпекова ситуація в регіоні та країні й бажання працювати в Україні.

Читайте також: Формат буде різний. Як розпочнеться новий навчальний рік для львівських школярів

Водночас 11,4% педагогів наразі не ухвалили рішення щодо повернення в Україну. Здебільшого вчителі не планують повертатися через нестабільну ситуацію, відсутність житла, хвилювання за здоров’я та психологічний стан власних дітей, різке зменшення заробітної плати.

1,6% респондентів зазначили, що не планують повертатися в Україну через відсутність житла та сімейні обставини.

З-поміж респондентів, які планують повернутися в Україну, 97% зазначили, що продовжать свою педагогічну діяльність, 2% – не визначилися, а 1% не мають такого бажання.

Читайте також: Батьки зможуть обирати формат навчання у школах Львова для своїх дітей

Нагадаємо, що навчання у львівських школах розпочнеться з 1 вересня і відбуватиметься у поєднаному форматі: учні молодших класів вчитимуться очно, а учні старших класів – за змішаною формою. Про те, як безпечно організувати навчальний процес у Львові, куди відселити переселенців зі шкіл, читайте в інтерв’ю Тvoemisto.tv у межах проєкту «Тема тижня» міського голови Львова Андрія Садового.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!