Бомбосховище у Львові продали з аукціону за понад 5 млн грн

205 0
За право власності на актив на відкритих торгах змагалися 16 учасників.
фото: фонд держмайна

фото: фонд держмайна

У Львові відбувся онлайн-аукціон з приватизації нерухомості у Львові, за результатами якого до Держбюджету мають надійти 5,2 млн грн. Об'єктом приватизації була нежитлова будівля 1976 року побудови площею 97 кв. м на вул. Навроцького, 1. Про це йдеться на сайті Фонду. 

Раніше об’єкт використовували в якості сховища – споруда заглиблена у землю, збудована в основному з бетону та має 10 окремих приміщень. Станом на зараз технічний стан будівлі та приміщень – незадовільний.

Читайте також: Віллу на Тернопільській продали за 5,7 млн гривень

За право власності на актив на відкритих торгах змагалися 16 учасників, які збільшили ціну в 12,6 разів зі стартових 413 220 грн до 5 205 900 грн. Найвищу ціну запропонував Олександр Сорокун. Тепер переможець має підписати протокол про результати торгів, укласти договір купівлі-продажу і виконати розрахунок – після цього процес приватизації об’єкту вважатиметься офіційно завершеним.

Нагадаємо, у Львові продали з аукціону приміщення в кам’яниці, що на вул. Степана Бандери, 47а. Йдеться про магазин «Молочні дари», який працює тут нині, на першому поверсі площею 57,8 кв. метри. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!