На правах реклами

«Дозволь собі більше». «НоваБудова» запускає рекламну кампанію за участі Юрія Горбунова та Катерини Осадчої

1504 0
Над ідеями та реалізацією проєкту працювали креативна команда «Студія 1+1» та маркетологи забудовника.

«НоваБудова» – інвестиційно-будівельна компанія, яка будує житлові комплекси за європейськими стандартами, розпочала нову рекламну кампанію «Дозволь собі більше». Її обличчями стали зіркова пара телеведучих Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Над ідеями та реалізацією проєкту працювали креативна команда «Студія 1+1» та маркетологи «НоваБудова».

Як зазначають у «НоваБудові», рекламна кампанія «Дозволь собі більше» – це маніфест про пробудження. Час кинути виклик самому собі, досягнути більшого та нарешті дозволити собі жити таким життя, про яке давно мрієш.

«Що виберете саме Ви? Насолоджуватись ароматом арабіки чи вдовольнитися розчинною кавою? Летіти з комфортом годину чи труситися в потязі добу? Нарешті купити квартиру мрії чи й далі орендувати чуже житло? Ми знаємо відповідь – насолоджуватися тим життям, на яке Ви давно заслуговуєте! Якщо у Львові, то в ЖК «Щасливий» або в ЖК «Щасливий PLATINUM». Якщо в Києві, то в ЖК «Crystal Avenue»«, – окреслюють ідею своєї промоції її розробники.

І додають, що саме Юрій Горбунов і Катерина Осадча – особистості, які зробили себе самі – можуть стати реальним прикладом цього бажаного майбутнього життя. Адже вони є лідерами думок для сотень тисяч людей у соцмережах, їм довіряють, їх наслідують.

Креативна команда підняла завісу й показала щасливі моменти повсякденного життя зіркової пари в нових житлових комплексах. Зокрема, як красиве життя закоханих телеведучих гармоніює з головним меседжем компанії «Дозволь собі більше».

На сьогодні компанія «НоваБудова» реалізує 5 житлових комплексів: ЖК «Щасливий PLATINUM» (Львів), ЖК «Щасливий» (Львів), ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка), ЖК «Щасливий» (Петропавлівська Борщагівка), ЖК «Crystal Avenue» (Петропавлівська Борщагівка). Кожен житловий комплекс має власну розвинену інфраструктуру, що робить проживання тут максимально комфортним.

Проте це ще не межа: на території ЖК від «НоваБудова» зокрема з’явиться торговий центр, а також три супермаркети «Сільпо»: у ЖК «Щасливий PLATINUM» (Львів), ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка), та ЖК «Crystal Avenue» (Петропавлівська Борщагівка) – загальною площею понад 10000 квадратних метрів.

Загалом, за 15 років забудовником зведено 36 багатоповерхових будинків і 2 дитячі садки. Це понад 240000 квадратних метрів житла, де зараз мешкають більш, ніж 6 500 родин.

У «НоваБудові» зазначають, що керуються принципами надійного житла та вигідного інвестування. Наголошують, що дотримуються задекларованих термінів, усі об’єкти компанії здаються вчасно. Окрім того, житлові комплекси проєктуються в продуманих локаціях із власною інфраструктурою та мають необхідні дозвільні документи, що засвідчує стовідсоткову юридичну безпеку.

Співпраця з«НоваБудова» вигідна для всіх покупців нерухомості незалежно від того, придбана квартира для комфортного життя чи для перепродажу задля отримання прибутку.

Звертайтеся за консультаціями до менеджерів відділу продажу за телефоном: 067 6640546.

А також за адресами:

просп. В. Чорновола, 67;

вул. Чайковського, 26;

platinum.lviv.ua.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!