Чому АМКУ скасував тендер на закупівлю автобусів для Львова: офіційне рішення

3079 1
АМКУ зобов‘язав Львівське комунальне АТП-1 відмінити процедуру закупівлі 55 низькопідлогових автобусів. Таке рішення прийняли за скаргою учасника торгів ТОВ «УкрЄвроМАЗ».
Фото: mint.net.ua

Фото: mint.net.ua

Нагадаємо, на торги подали пропозиції чотири компанії:

1. ДП «Автоскладальний завод №1» (Богдан Моторс) – 265,1 млн грн,

2. ТОВ «УкрЄвроМАЗ» – 198,99 млн грн,

3. ТОВ СУНП «Електронтранс» – 264,18 млн грн,

4. ТОВ «Авто-Сіті-Бас» – 277,2 млн грн.

Комітет відхилив найдешевшу пропозицію від «УкрЄвроМАЗ», а також пропозицію «Авто-Сіті-Бас» через низку зауважень.

Як встановила колегія АМКУ, пропозиція «УкрЄвроМАЗ» була відхилена правомірно. Зокрема, комітет підтвердив правомірність трьох із чотирьох причин відхилення пропозиції цієї фірми, оскільки, як виявилося, «УкрЄвроМАЗ» таки вказав у своїх документах те, що доставка входить до запропонованої ціни.

Водночас комітет з конкурсних торгів не відхилив пропозицію «Електронтрансу», яку вже акцептували. У складі пропозиції компанія надала документи, згідно з якими індекс вантажопідйомності шин становить 148/145, тоді як документацію була передбачена вимога не менше 152/148.

Відтак, комітет з конкурсних торгів застосував дискримінаційний підхід до оцінки пропозицій учасників, йдеться у рішенні АМКУ.

Нагадаємо, що саме «Електронтранс» регулярно і безперебійно виграє тендери у Львові на закупівлю громадського транспорту.  

Читайте також: Чому Львовом досі не курсують нові автобуси «Електрону»

Згідно з даними ЄДР, кінцевим власником ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» є львів’янин Юрій Бубес. Фірма створена в листопаді 2011 року, її засновниками є ТОВ «Автотехнопроект» (10%), ПАТ «Концерн-Електрон» (64%) та німецьке підприємницьке товариство «Транстек Ф&Е» (26%).

За даними SMIDA, 30,6% акцій пдприємства «Концерн-Електрон» належать його керівникам. Зокрема, найбільші частки мають голова правління Юрій Бубес – 5,8%, голова наглядової ради Віктор Рибинок – 4,8%, заступник голови наглядової ради Сергій Медведєв – 5,1%, член наглядової ради Олег Руденко – 2,2%. Імена власників решти 69,4% акцій не розголошують.

Джерело: Наші гроші

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
28 Квітня, 2016 10:25
АрТур Що поганого, що львівяни купують те, що виготовляється на їх території? А... забув, хтось в Києві не до заробляє!?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!