Чому Луцьк – у червоній зоні, а Львів і Київ – ні. Пояснення МОЗ

2930 0
Львів і три райони області (Пустомитівський, Миколаївський та Перемишлянський) перебувають у «помаранчевій» зоні, а Київ – у «зеленій».
Фото: Freepik

Фото: Freepik

Київ потрапив у «зелену» зону епідемічної небезпеки, тому що його показники не перевищували прийняті норми 5 днів поспіль. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу сьогодні, 1 серпня.  

У відповідь на запитання журналістів, чому більшість України 31 липня віднесли до найбільш безпечної «зеленої» зони, і навіть Київ, хоча він останнім часом – у лідерах за приростом нових хворих, як і Львівська область, Ляшко сказав, що зелена, жовта, помаранчева чи червона зони визначаються за чотирма національними показниками, які обраховують 5 днів поспіль.

Читайте також: Із 1 серпня запрацює карантин із новими умовами. Що зміниться для Львова

«Тому Київ сьогодні – у зеленій зоні, бо немає перевищення 5 днів поспіль», – каже він.

Нагадаємо, що Львів і три райони Львівської області (Пустомитівський, Миколаївський та Перемишлянський) перебувають у «помаранчевій» зоні, а Київ – у «зеленій», хоча вони є лідерами за приростом нових хворих на коронавірусну хворобу останнього місяця.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!