Чорногорія заборонила в'їзд туристам з України, що подорожують автомобілем

2329 0
Національна координаційна рада з інфекційних захворювань при уряді Чорногорії повторно оголосила епідемію Covid-19 на всій території країни.
Фото: mandry.club

Фото: mandry.club

Починаючи з 22 липня в’їзд на територію Чорногорії для мешканців України можливий лише у разі їх прибуття авіаційним транспортом. Про це йдеться у рішенні уряду Чорногорії, повідомляє «Європейська правда».

Без обмежень у Чорногорію можуть в’їжджати мешканці країн «зеленого списку», мешканці країн «жовтого списку» або ті, хто перебував в них протягом останніх 15 днів за наявності негативного ПЛР-тесту, не давнішого за 72 години.

Читайте також: Хочу на море у час карантину. Історії людей, які відпочивають у Туреччині, Хорватії, Албанії

«В'їзд в Чорногорію відбувається повітряним транспортом для жителів України і Білорусі з контролем пасажирів при посадці і висадці і виконанням інших умов, запропонованих Міністерством сталого розвитку і туризму», – йдеться в повідомленні.

При цьому українці можуть в’їжджати до Чорногорії автомобілем, якщо останні 15 днів вони перебували в країнах «зеленого» чи «жовтого» списків.

Як зазначає Балканський оглядач, для українських туристів, які прямують до Чорногорії передбачені нові правила.

  1. Туроператор зобов'язаний забезпечити вимірювання температури тіла пасажира хоча б один раз перед посадкою в аеропорт. Пасажиру, який має підвищену температуру тіла, заборонено сідати в літак і відправлятися до Чорногорії.
  2. Після прибуття пасажирів до Чорногорії та відразу після перетину прикордонного переходу туроператор зобов’язаний передати кожному пасажиру інформаційну довідку, що містить опис заходів та рекомендацій Інституту громадського здоров’я Чорногорії, та повідомити пасажира, що він зобов’язаний дотримуватися вказаних заходів.
  3. У випадках, коли туристичний пакет включає екскурсії, туроператор зобов’язаний вести детальний облік місць, які відвідують туристи.
  4. Усі туристи під час перебування в Чорногорії зобов’язані дотримуватися всіх заходів та рекомендацій Інституту громадського здоров’я.

Додамо, Національна координаційна рада з інфекційних захворювань при уряді Чорногорії повторно оголосила епідемію Covid-19 на всій території країни через зростання захворюваності.

Нагадаємо, що влада Чорногорії 21 червня вирішила відкрити кордони для іноземних громадян, дозволивши в’їзд українцям, але з наявністю негативного результату тесту на коронавірус.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!