Міністерка освіти у Львові відповіла, чи побільшає уроків математики у школах

1424 0
Під час міжнародного оцінювання найгірші результати в учнів були саме з математики.
Фото: istockphoto.com

Фото: istockphoto.com

2020-2021 навчальний рік проголосили в Україні роком математики. Оскільки, відповідно до Програми міжнародного оцінювання учнів (Programme for International Student Assessment), найгірші результати саме з математики, то в Міністерстві передбачали ряд активностей для їх покращення.

Водночас, як повідомила у коментарі Tvoemisto.tv під час робочого візиту до Львова міністерка освіти й науки України Ганна Новосад, у планах збільшити – кількість уроків у середній школі.

«Дуже хочемо збільшити кількість годин з математики. Це зараз питання стандарту. Наразі ми на етапі підготовки, опрацьовуємо його для 5-9 класів і, відповідно, потім для освітніх програм», – каже вона.

Читайте також: Скільки коштуватиме пробне ЗНО на Львівщині у 2020 році

Нагадаємо, що ЗНО з математики стане обов’язковим для всіх учнів, що здобувають повну загальну середню освіту із 2021 року. Відповідну норму внесли в новий затверджений МОН Порядок проведення державної підсумкової атестації. Раніше МОН анонсувало обов’язкове ЗНО з математики. Нині обов’язковим з ДПА та ЗНО є іспит із української мови.

Окрім цього, МОН може ввести додаткові години для вивчення математики в школі. Про це міністерка освіти Ганна Новосад сказала, коментуючи результати українських учнів з математики у міжнародному дослідженні PISA. За її словами, це галузь, у якій підлітки  показали погані результати. 36% учнів не досягають навіть базового рівня.

Ольга КовальЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!