На правах реклами

Де у Львові придбати житло з розтермінуванням без відсотків

22501 0
Придбати квартиру в новобудовах компанії “Еко-дім” можна, скориставшись безвідсотковим розтермінуванням оплати. Пропонуємо ознайомитись з усіма деталями.

Подібна послуга надається до закінчення будівництва, заплановану дату якого можна переглянути на веб-сторінці кожного об’єкту “Еко-Дім”, а також дізнатися в менеджерів агентства. Перший внесок за обрану квартиру має становити не менше 20% від вартості квартири. Решта суми розбивається на частини та сплачується за індивідуальним графіком. Відсотки на неї не нараховуються, адже таке розтермінування не є кредитом.

Читайте також: На що слід звернути увагу при купівлі житла в новобудові? 12 основних порад

Оплачена вартість квартири не змінюється в процесі будівництва. Якщо приймається рішення про зміну ціни, то вона може стосуватися тільки неоплачених площ. Повідомлення про зміну ціни публікується та надсилається особисто і заздалегідь, таким чином протягом цього часу є можливість оплачувати за чинними цінами.

Читайте також: Як перевірити енергоефективність будинку: приклад львівського забудовника


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!