День пластуна до Львова з’їдуться понад дві тисячі скаутів

1931 0
Цьогорічний фестиваль присвячений 30-літтю відновлення Пласту в Україні.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

У суботу та неділю, 19 та 20 жовтня, у Львові відзначатимуть «День пластуна» – щорічне свято для пластової спільноти, яке більше 20 років проводять у Львові, де збирають пластунів зі всіх осередків.

Читайте також: У Львові відзначили День Пласту. Як це було. Фото

Цьогорічний фестиваль присвячений 30-літтю відновлення Пласту в Україні. Учасники демонструватимуть свої акторські здібності на головній сцені фестивалю. Окрім того, змагатимуться у конкурсах акустичної пісні, інтелектуальному, фотографії та відео, танцю, стендапу, інсталяції, шведінгу та інстаконкурсі.

Відвідати «День пластуна» можна у Виставковому центрі «Південний-Expo».

Довідка

«Пласт» – скаутська організація України, метою якої є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!