Депутати підтримали забудову території дитячого санаторію на вулиці Коновальця у Львові

2986 0
Голосування було два. Спочатку проєкт не набрав достатньої кількості голосів, але в кінці засідання депутати переголосували питання і прийняли рішення.
Фото: Наші гроші

Фото: Наші гроші

Депутати ЛМР підтримали проєкт ухвали про надання дозволу на розробку детального плану території у районі вул. Коновальця, вул. Житомирської, вул. Гіпсової, вул. Семирадського вчора, 20 травня, під час засідання сесії. Причому голосування було два. Спочатку проєкт не набрав достатньої кількості голосів, ухвала не була прийнята. 

Як повідомляють «Наші гроші», проєкт ухвали не підтримало «Об'єднання «Самопоміч», натомість голоси дали «Європейська солідарність», «Голос», «Варта» і «Свобода». Однак згодом, в кінці засідання, депутати переголосували це питання і рішення прийняли.

Читайте також: У Львові самовільно почали розбирати віллу на Коновальця. Фото

Мова йде про плани ТОВ «Констракшн Проект» збудувати житловий будинок в історичному ареалі за адресою вул. Коновальця, 114-116. Згідно з реєстром нерухомості, «Констракшн Проект» не володіє жодною нерухомістю, але зареєстроване в будинку на вул. Коновальця, 116. За цією адресою є будівлі Комунального дитячого ревмокардіологічного санаторію, які продала Львівська облрада. Ділянка санаторію має площу 0,4426 га і відноситься до лікувальної зони.

За ці та інші будівлі медичних закладів триває судовий спір між Львівською облрадою та Львівською міськрадою, яка вважає ці приміщення своїми.

Із реєстру нерухомості стало відомо, що з лютого власником будівель на вул. Коновальця, 114 і 116 стало ТОВ «Скай дістрікт», власником якого є Олександр Фтомін (80%), бенефіціар «КУА «Авалон груп». А також по 10% володіють АТ «ЗНВКІФ «Адамант» і АТ «ЗНВКІФ «Камет».

Читайте також: Територію навколо озера «Електрон» біля Винник планують забудувати дачами

Щодо заявника, то «Констракшн Проект» зареєстрували лише 28 квітня цього року. Того ж дня фірма звернулася до міськради з проханням про розробку ДПТ, 12 травня за погодження проекту ухвали проголосувала депутатська комісія архітектури, а вже 14 травня питання включили в порядок денний засідання сесії. Одноосібним власником і директором фірми є адвокат із село Чернилява Яворівського району Артур Прійма, який був підписантом ТОВ «Авалон Констракшн».Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!