Децентралізація Зеленського: хто насправді керуватиме Львівщиною

2386 0
У парламенті то реєструють, то відправляють на доопрацювання законопроєкт про наступний етап децентралізації.
ілюстративне фото: digileaders.com

ілюстративне фото: digileaders.com

Місяць тому президент Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт про зміни до Конституції у частині децентралізації. Початкова версія проєкту викликала шквал критики і Зеленський відправив її на доопрацювання. А ще пізніше оновлений законопроєкт взагалі відкликав – відправив на ще одне доопрацювання. В тому числі розкритикували і нову посаду – префекта.

Читайте також: Львів хоче приєднати 20 сусідніх міст та сіл

За поданням префекта президент може усунути від виконання обов‘язків голову місцевої ради або розпускати раду. Чи залишать у доопрацьованому проєкті пункт про нову посаду префекта, які можуть робити подання, за якими президент усуває від виконання обов‘язків голову місцевої ради або розпускає раду – невідомо.

Про те, що ж зміниться та Львова та області, яким має бути новий етап децентралізації та у чиї руках опиняться кошти регіону – поговоримо у ток-шоу «Реформи без ілюзій», у понеділок, 20 січня о 12:00.

Наші гості:

  • Тарас Баранецький – експерт з децентралізації;
  • Володимир Хрущак – регіональний консультант «Асоціації міст України»;
  • Юрій Гудима – заступник голови Львівської облради.

Переглянути проєкт можна на сайті, ютуб та Фейсбук-сторінці медіа-хабу. У коментарях ви можете залишити запитання і отримати фахову відповідь у прямому ефірі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!