Дезінфекція автобусів та штрафи за скарги: якими будуть нові договори з перевізниками Львова

4609 0
Виконавчий комітет ЛМР затвердив новий проект договору про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у Львові. Tvoemisto.tv публікує основні пункти цього договору.
фото: busphoto (Святослав Нейгауз)

фото: busphoto (Святослав Нейгауз)

Перевізників каратимуть, якщо вони випускатимуть на маршрут менше 80% транспортних засобів, передбачених паспортом маршруту, або виконуватимуть менше 90% запланованих рейсів в місяць. Штраф за це – 200 неоподаткованих мінімумів громадян, або 3400 гривень.

Читайте також: Забрати у водія готівку. Дем'ян Данилюк про африканський транспорт Львова

Перевізник зобов’язаний:

  • оголошувати назви зупинок державною мовою;
  • видавати проїзні квитки;
  • дотримуватись чистоти у своїх транспортних засобах;
  • дотримуватись схем маршрутів;
  • проводити щомісячну профілактичну дезінфекцію ТЗ;
  • надавати послуги безоплатного перевезення пільговим категоріям населення, визначених законом та безкоштовно возити школярів у навчальний період;
  • з моменту укладання договору щороку оновлювати не менше 10% рухомого складу.

 

Читайте також: Пільговики у Львові надалі їздитимуть безкоштовно у громадському транспорті

За порушення частини з цих норм його можуть оштрафувати на суму еквіваленту 100 неоподаткованих мінімумів громадян, або, якщо на перевізника поскаржиться мешканець і його вину буде доведено.

До кінця 2019 року кількість ТЗ пристосованих для маломобільних груп населення має становити 35% від загальної кількості, а до 2020 – 50%.

Про дострокове та одностороннє розірвання договору міська влада повинна буде повідомити за 30 днів до дати розірвання. У такому випадку маршрути того перевізника мають віддати тому, хто зайняв друге місце на конкурсі, або, у випадку відмови, оголосити новий конкурс та призначити тимчасового перевізника на термін не більше 3 місяців.

Читайте також: Метеорит вже близько. Чому транспортний колапс у Львові незабаром може стати реальністю

Продовжити договір можна з будь-яким перевізником, але лише один раз і на термін не більше 5 років. Для цього перевізник повинен довести, що збирається інвестувати в новий рухомий склад.

Відтепер реклама на маршрутках та автобусах повинна виглядати так, як визначило управління транспорту:

Договори заключать з перевізниками, які переможуть у конкурсі. Нагадаємо, що конкурс обіцяли оголосити на початку травня.

Назар Притула


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!