Коли у Львові можуть почати будівництво канатної дороги на Високий Замок

4005 0
Відповідні дослідження та погодження мають завершити впродовж літа.
Візуалізація Укрдизайнгруп

Візуалізація Укрдизайнгруп

Для будівництва канатної дороги на Високий Замок у Львові готуватимуть інвестиційний проект. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів в. о. керівника управління інвестицій та проектів ЛМР Роман Старецький.

«Ми зараз чекаємо фінальних результатів досліджень, які замовляли для інвестиційного проекту. Наступним етапом будуть погодження цих результатів досліджень, історико-містобудівне обґрунтування, погодження у державних органах і комунікація з ЮНЕСКО», — повідомив Роман Старецький.

Читайте також: Приємне з корисним. Якою може бути канатна дорога на Високий замок

За його словами, відповідні погодження мають завершити впродовж літа, після чого формуватимуть інвестиційний проект та оголошуватимуть конкурс.

«Про вартість проекту можна буде говорити після техніко-економічного обґрунтування. Тому про навіть орієнтовну вартість проекту у Львові поки що сказати складно», — додав очільник управління інвестицій. 

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, наразі проект затвердили на рівні містобудівної документації, робочий виготовлятимуть після того, як знайдуть інвестора. 

Читайте також: Канатна дорога і львівський узвівз. Як може змінитися Високий Замок

На одній із станцій дороги планують облаштувати музей мініатюр Львова, який буде окремим проектом, і, за словами Романа Стрецького, на його реалізацію вже є зацікавлені інвестори. Однак обидва затверджені проекти узгоджуватимуть із громадою. 

Паралельно з проектом канатної дороги, у Львові на Губернаторських валах заклали капсулу пам’яті, яка має стати початком будівництва Меморіалу Небесної Сотні. Раніше родичі Героїв звернулися до розробників проекту з проханням переробити його з урахуванням меморіального комплексу. 

«Ми розтлумачили, що обидва проекти споруджуватимуть окремо. Меморіал буде на верхній терасі, а вся розважальна частина — з протилежного боку дороги і вони ніяк не перетинаються», — додав Юліан Чаплінський. 

Вікторія Ейсмунт

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!