Київ

До столиці завітала метеорологічна весна. Цьогоріч зима була рекордно довгою

393 0
Зима тривала 110 днів, що на два тижні перевищує середні багаторічні показники.
Фото умовне / з відкритих джерел

Фото умовне / з відкритих джерел

До Києва на шість днів пізніше прийшла метеорологічна весна. Починаючи з 7 березня середньодобова температура повітря стабільно перевищує 0 градусів. Про це 14 березня повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

Починаючи із 7 березня середньодобова температура повітря стабільно перевищує 0°C. Зима, яка розпочалась 17 листопада і закінчилась 6 березня, тривала 110 днів, що на два тижні перевищує середні багаторічні показники.
 
Додамо, цьогоріч зима виявилася аномально теплою, зокрема січень 2023 виявився одним з найтепліших за період інструментальних спостережень. Середня за місяць температура повітря у січні була на 1-5 градусів вищою.
 
За словами завідувачки відділу прикладної метеорології та кліматології Укргідрометцентру Віри Балабух, причинами аномально теплої погоди є зміна клімату, зумовлена людською діяльністю, а також особливості атмосферної циркуляції, що спостерігали у північній півкулі. 
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!