Екснардеп Добродомов став єдиним власником телеканалу НТА

1230 0
Раніше ще одним співвласником був Андрій Мисик.

Екснардеп Дмитро Добродомов став єдиним офіційним контролером «НТА-Незалежне телевізійне агентство» – телеканалу НТА. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, «НТА Інвест груп» тепер напряму засноване Дмитром Добродомовим. Раніше ще одним співвласником був Андрій Мисик.

Як зазначив виданню Дмитро Добродомов, зміни в структурі власності «НТА-Незалежне телевізійне агентство» – це оптимізація і позбавлення зайвого баласту.

«Коли я прийшов, ми вирішили позбавлятися від зайвого баласту, тому ми вивели НТА з «Інтеррадіо», – прокоментував Дмитро Добродомов.

За його словами, «НТА-Незалежне телевізійне агентство» має ліцензію хіба на аналогове мовлення, і вони готові позбутися цієї компанії.

Як раніше йшлося на сторінці телеканалу НТА, виробництвом їхніх програм займається інша юридична особа – ТОВ «НТА+», яка належить Наталії Струк і Віталію Крутякову. За словами Дмитра Добродомова, до цієї компанії він не має жодного стосунку. У березні керівником телеканалу НТА замість Романа Любицького стала Наталія Струк, головна редакторка і ведуча телеканалу. Заміна менеджера Романа Любицького відбулася після того, як він продав канал «Перший незалежний» співробітникам медіахолдингу Тараса Козака.

Безпосередній вплив на телеканал НТА має депутат Львівської облради від «Європейської солідарності» Григорій Козловський.

Дмитро Добродомов був народним депутатом України VIII скликання, а до того генеральним директором медіа-холдингу ZIK, працював в газетах «Інформатор» та «Експрес». Зараз він веде програму «Хто як живе?» на 4 каналі – за аналогією із програмою «Хто тут живе?», яка виходила на телеканалі ZIK і де Добродомов також був її ведучим. Разом із Андрієм Мисиком Добродомов контролює 4 канал. Відтепер Дмитро Добродомов є єдиним офіційним контролером «НТА-Незалежне телевізійне агентство», яке засноване ТОВ «НТА Інвест груп». Ця компанія в свою чергу раніше належала ТОВ «ТРК «Інтеррадіо», бенефіціарами якого були Мисик і Добродомов.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!