Головою Львівської районної ради став представник партії «Європейська солідарність»

8598 0
У результаті таємного голосування за нього віддав голос 41 депутат Львівської районної ради.

Головою Львівської районної ради став представник від партії «Європейська солідарність» Андрій Сулим. Про це у себе на Фейсбуку повідомив заступник голови Львівської ОДА та депутат від «Слуги народу» Юрій Холод.

У результаті таємного голосування за нього віддав голос 41 депутат Львівської районної ради. Водночас за його найближчого опонента – представника партії «Самопоміч» Михайла Сидоровича проголосувало 12 депутатів.

Читайте також: Львівська районна рада. Що це за новий орган і чим він займатиметься

Нагадаємо, що до Львівської районної ради пройшли 5 партій: 30 депутатів від «Європейської солідарності», 13 депутатів від «Об’єднання «Самопоміч», 9 депутатів від партії «Голос», 7 депутатів від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та 5 депутатів від «Слуги народу».Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!