Google додав українську мову в додаток миттєвого перекладу

2207 0
Миттєвий перекладач працює за допомогою камери смартфона.
Фото: уніан

Фото: уніан

Компанія Google додала українську мову в додаток Перекладач, який працює за допомогою камери смартфона. Про це повідомляють на сайті ЛІГА. Tech з посиланням на пресслужбу українського підрозділу Google.

Вивіски, надписи і будь-які тексти, які користувач фіксує на камеру, можна перекласти, наприклад, з арабської на українську і навпаки.

Спочатку користувачі могли перекладати тільки з англійської, тепер переклад через камеру став доступний на 88 мовах, в тому числі арабською, хінді, малайською, тайською, в'єтнамською.

Читайте також: Google запустив єдиний портал для подорожей

Оновлений додаток користувачі зможуть завантажити вже через кілька днів.

Додамо, що в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери вбудована технологія нейронного машинного перекладу, яка дозволяє зменшити помилки на 55-85% в мовних парах.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!