Хто переміг у конкурсі на проєкт нового храму ПЦУ в центрі Львова. Візуалізація

6047 1
Усі призові місця – у львів'ян.
Скріншот аерозйомки "Варіанти"

Скріншот аерозйомки "Варіанти"

Компанія Contest, що організовувала Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу проєктну пропозицію Храму Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці, показала проєкти-переможці.

Читайте також: Якою має бути перша за сто років нова церква у центрі Львова

Усього в конкурсі взяли участь 23 проєкти – зі Львова, Івано-Франківська, Києва, Дніпра, Кривого Рогу. Перші три місця посіли команди львівських архітекторів.

Так, перше місце журі присудило Ігорю Хамарі та Євгенові Дацишину. Обидвоє – асистенти кафедри «Архітектурного планування» НУ «Львівська політехніка». Раніше ці архітектори долучились в колективі авторів до проєктування комплексу Львівської духовної семінарії Святого Духа. За цей проєкт колектив отримав державну премію в галузі архітектури у 2008 році від президента Віктора Ющенка. Майбутню церкву вони бачать так:

Друге місце посів авторський колектив у складі Андрія Лесюка, Михайла Когута, Марії Яструбчак, Христини Пундак, Андрія Гончаренка та Ігоря Когута. Зазначимо, що Андрій Лесюк був архітектором проєкту Меморіалу Героям Небесної сотні у Львові.

Третє місце посів проєкт архітекторів Романа Потоцького, Івана Сити та Віталія Озюменка.

Подивитись на всі представлені на конкурс проєкти можна з понеділка, 16 вересня, в будинку архітектора – у Пороховій вежі на вул. Підвальній, 4.

До складу журі входили архітектори Ігор Кузьмак, Олег Боднар, Олег Україна, Юрій Столяров, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, член правління Львівської обласної організації Спілки архітекторів Ігор Данчак, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, директор релігійної громади УПЦ КП Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці Личаківського району о. Микола Бобик, архієрей ПЦУ, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк).

Нагадаємо, церква буде розташована в районі вул. Костя Левицького – вул. Пекарської у Львові.

 


Читайте також:
16 Вересня, 2019 15:40
Тест Найбільше подобається варіант 2.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!