Із 1 січня WhatsApp перестане працювати на деяких застарілих смартфонах

1486 0
У разі неможливості відновити операційну систему на старих смартфонах до новіших версій власникам радять створити резервну копію повідомлень WhatsApр.
фото: ввс

фото: ввс

З 1 січня 2021 року месенджер WhatsApp припинить працювати на старих смартфонах на операційних системах iOS і Android. Про це повідомляє Mirror.

Перш за все, це стосується власників iPhone 4 і більш ранніх моделей гаджетів від Apple, які неможливо оновити до операційної системи iOS версії 9. Власникам iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5c, iPhone 6 і iPhone 6S потрібно буде оновити операційну систему свого гаджета, якщо не зробили цього раніше.

Читайте також: Українці зможуть знімати готівку на касі супермаркету

Крім того, WhatsApp після півночі 1 січня припинить працювати на смартфонах з Android 4.0.3 і нижче.

У разі неможливості відновити операційну систему на старих смартфонах до новіших версій власникам радять створити резервну копію повідомлень WhatsApp, які потім можна буде експортувати на інші пристрої.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!