Із Праги до Мостиськ планують запустити прямий поїзд

8080 0
Час у дорозі з Праги до Мостиськ становитиме 9 годин 45 хвилин.
Фото: rynek kolejowy.pl

Фото: rynek kolejowy.pl

Чеський перевізник Leo Express планує запустити прямий потяг із Мостиськ до Праги через Краків. Про це повідомляє польське видання Rynek Kolejowy.

Читайте також: Укрзалізниця запускає безпересадкові вагони Київ – Вроцлав через Львів. Розклад, ціни

Запустити поїзд планують із 11 грудня 2019 року. Попередньо він курсуватиме до 10 грудня 2024 року чотири рази на день за маршрутом Прага – Медика (державний кордон) – Прага щодня.

Причиною його запуску називають значний інтерес до транспорту з України на захід та доповнення транспорту на маршруті Прага – Львів.

Інформацію про запуск нового поїзда підтвердили у польському представництві Leo Express, де зазначили, що перевізник має вирішити енергетичні проблеми із українського боку та домовитись із прикордонними службами. Паспортний контроль пропонують проводити за прикладом інтерсіті «Київ – Перемишль», тобто безпосередньо у вагонах.

Читайте також: За маршрутом Київ – Львів – Відень поїде безпересадковий вагон, а не потяг. Розклад

За попереднім розкладом, поїзди вирушатимуть із Праги о 08:09, 10:09, 12:09 і 16:09 і прибуватимуть до Кракова через 6 годин 40 хвилин, а до Перемишля – ще за 2 години 41 хвилину. До кордону в Мостиськах потяг прибуватиме ще за 34 хвилини. Загалом, час у дорозі з Праги до Мостиськ становитиме 9 годин 45 хвилин. Дорогою поїзд зупинятиметься на станціях Бохня, Тарнув, Дембіца, Жешув, Пшеворськ, Перемишль і Медика. Назад із Мостиськ потяги вирушатимуть о 23:16, 01:38, 6:38 і 09:38. Вартість квитків поки що не називають.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!