Карітас України та EPAM закликають доєднатися до всеукраїнської акції «Шкільний портфелик»

1258 0
Раніше спеціалісти EPAM Україна самотужки формували шкільні портфелики та направляли зібране до фонду, який передавав їх дітям.
фото надали в компанії ЕРАМ

фото надали в компанії ЕРАМ

Ініціативу «Шкільний портфелик» фонду «Карітас України» зі збору канцелярського приладдя для дітей з родин, які опинилися у складних життєвих обставин, проводять із 2000 року. Уже чотири роки поспіль портфелики для українських школярів збирають і фахівці ІТ-компанії ЕРАМ. Цього року до акції можуть приєднатися усі охочі завдяки спеціальній пропозиціїї від інтернет-супермаркету Rozetka.

Ініціатор акції, фонд «Карітас України», поставив амбітну мету – від двох до чотирьох тисяч наборів для школярів по всій Україні. І хоча часу небагато (акція триває до 21 серпня), об’єднання зусиль партнерів та усіх охочих допоможе досягти цілі.

Читайте також: EPAM спрямовує 5,5 млн грн до ЮНІСЕФ на потреби медичних закладів у боротьбі  коронавірусом

Раніше спеціалісти EPAM Україна самотужки формували шкільні портфелики зі списку необхідного та направляли зібране до фонду, який передавав їх дітям. Наразі підхід до збору канцелярського приладдя спростили. Кожен може обрати набір із запропонованих на сайті нового партнера ініціативи Rozetka.com.ua. Після замовлення портфелик доставлять до одного з 18 регіональних центрів Карітас по всій країні.

«Ми підтримуємо багато проєктів з галузі освіти, а також маємо власні. «Шкільний портфелик» – один із партнерських проєктів, до якого щороку долучаються сотні наших талантів. Спеціалісти обирають як індивідуальний збір приладдя, так і об’єднуються командами по 20-50 осіб. У EPAM сильний волонтерський рух та висока залученість у соціальні проєкти. Ми пишаємося, що в нашій компанії багато небайдужих, які готові допомагати і тим самим робити вагомий внесок у забезпечення рівного доступу до навчання дітей, родини яких опинилися у важких обставинах», – каже експертка КСВ-проєктів ЕРАМ Україна Азіза Хамідова.

«Карітас України цінує багаторічну системну підтримку з боку партнерів, серед яких компанія EPAM Україна. За понад 20 років реалізації акції десятки тисяч школярів змогли отримати новенькі шкільні портфелі з необхідними канцтоварами. Більше того, діти отримують не тільки повністю зібраний «шкільний портфелик», а й відчуття підтримки і турботи, тому 1 вересня надовго лишається у їхній пам’яті як справжнє свято»,додає директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України Владислав Шелоков.

Читайте також: Простими словами про складне. Компанія EPAM запустила подкаст про ІТ-індустрію України

«Шкільний портфелик» – не єдиний спільний проєкт EPAM та фонду. Підопічні «Карітас України» є слухачами глобальної освітньої ініціативи eKids, завдяки якій діти знайомляться з основами програмування та вчаться самостійно створювати проєкти (мультики, музику, ігри тощо). Навчання дітей проводять волонтери компанії в онлайн-форматі. Цього року EPAM розробив безкоштовний курс українською для вчителів та всіх охочих навчати дітей мовам програмування «Початковий рівень програмування на Scratch». Опанувавши його, батьки чи опікуни зможуть стати тренерами і навчити дітей самостійно.

Для довідки

Компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM), заснована в 1993 році, сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 35 країнах світу. Починаючи з 2013 року, компанія щорічно визнається однією із чотирьох технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.

Карітас України є членом найбільшої світової мережі благодійних організацій Карітас Інтернаціоналіс. Упродовж майже 27 років Карітас України надає матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу сотням тисяч людей, що цього потребують. Робота Карітасу України відзначали численними нагородами – він є незмінним лідером Національного рейтингу благодійників України, 4 рази ставав переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна», а у 2019 році Карітас України став першим благодійним фондом, що отримав Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків. Більше на сайті http://caritas.ua/ та на сторінці Facebook.  

Партнерська публікація

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!