Політична реклама

Каву корисно вживати при хворобі печінки

1484 0
Згідно з останніми результатами американських вчених, особливу користь кава приносить людям, які страждають важкими захворюваннями печінки.

Для експерименту було відібрано 800 добровольців з неалкогольним жировим гепатозом. Всіх учасників розділили на невеликі групи: 29% з них повинні були повністю відмовитися від кави, а інших розбили ще на три групи за кількістю вживання цього напою в день, - "ВКурсе"

Так, 28% повинні були випивати більше двох чашок на день, 15% — дві чашки, а 28% — не більше однієї. Цей експеримент тривав 4 роки. Незабаром ученим вдалося прослідкувати залежність від кількості вживаної кави на день і ймовірністю розвитку важкого фіброзу печінки.

Люди, які випивали по три-чотири чашки кави, мали менший ризик погіршення самопочуття, ніж ті, хто не пив цей напій взагалі. Аналогічний експеримент вчені провели з чаєм, але такого впливу на учасників він не надав. У доповіді, представленій на Американській асоціації з вивчення захворювань печінки, учені стверджують, що кава може виявитися дуже корисною для людей, які мають хронічне захворювання печінки.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!