Коли у Львівському музеї з’явиться експозиція з 200-річним ясеном

1418 0
Для того, щоб його монтувати, дерево має бути повністю сухим.
фото: Олександра Сладкова/Фейсбук

фото: Олександра Сладкова/Фейсбук

Зріз старого 200-річного ясена, який восени торік упав на вул. Винниченка, перебуває у фондосховищі музею, аби повністю засохнути для експонування. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповіла завідувачка відділу прикладної музеології державного природничого музею у Львові Наталія Дзюбенко.

«Для того, щоб його монтувати, він має бути повністю сухий. Це може тривати не один рік, оскільки дерева сохнуть довго», – каже вона.

Читайте також: Чому впав понад 200-літній ясен на Митній або Що Львову робити із деревами

Тому, за словами Наталії Дзюбренко, ясен точно стоятиме до кінця року, а надалі будуть думати, як зробити його частиною експозиції.

Нагадаємо, що 19 вересня 2019 року у Львові на вул. Винниченка впав старий ясен, що йому, за попередніми даними, було понад 200 років. Зріз дерева забрали у Львівський природничий музей, де він стане частиною експозиції та «розповідатиме» відвідувачам історії про місто.

Ольга КовальЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!