
Візуалізація муніципального тиру/ Фото: Антон Нікулін Facebook
Акцент дня: Коли у Львові відкриють муніципальний стрілецький тир. Точну дату відкриття наразі не оголошують, а всі деталі про функціонування тиру розкажуть під час події.
Читайте також: Соратниця Медведчука зі Львова отримала до 13 років тюрми за держзраду.
Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 99 бойових зіткнень, з них 26 на Покровському напрямку. 13 разів ворог атакував на Новопавлівському напрямку та 10 – на Торецькому. На Курщині українські захисники відбивали 13 штурмів російських загарбників.
Російські загарбники завдали 45 авіаційних ударів, скинули 64 керовані авіаційні бомби. Крім цього, залучили для ураження близько тисячі дронів-камікадзе та здійснили понад чотири з половиною тисячі обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Читайте також: «Шахед» з фугасною бойовою частиною влучив в укриття радіоактивного 4-го енергоблока ЧАЕС. На місці виникла пожежа, яку вже загасили. Радіаційний фон поки не підвищувався, за цим постійно стежать. Попередньо, пошкодження укриття суттєві.
Та: Уряд заборонив направляти на людей з інвалідністю ВЛК. Також спростив подання документів.
Тема дня: Одну з поліклінік Львова суттєво оновлять. Що зміниться для пацієнтів. На Сихові поліклініку №4 вперше у Львові реформують у клініко-діагностичний центр. Зміни включають створення безбар’єрного простору на першому поверсі, оновлену рецепцію, кол-центр та значне покращення медичного обладнання для більш ефективної діагностики та лікування. Окрім того, планується впровадження нових медичних послуг. Які зміни чекають на пацієнтів, чи всі послуги будуть платними, як функціонуватиме медзаклад і скільки декларацій вже укладено, читайте в інтерв’ю «Твого міста» з директором поліклініки Максимом Павловим.
Ключові події
1. Міністр оборони США не виключає можливості надання Україні ядерної зброї, – ЗМІ. Остаточне рішення щодо зброї залежить від президента Дональда Трампа.
Читайте також: Венс – Зеленському: США прагнуть досягти довготривалого врегулювання війни. «Ми хочемо, щоб вбивства припинилися, але ми хочемо досягти міцного, тривалого миру, а не такого миру, який призведе до конфлікту в Східній Європі через кілька років».
Та: Делегація Парламентської Асамблеї ОБСЄ відвідала Київщину. Делегація вшанувала пам’ять загиблих українських воїнів біля меморіалу «Янголи Перемоги» у селі Мощун.
А також: У Львові відкрили перший в Україні Хаб Європейської Інтеграції. Цей простір створили для всіх, хто прагне дізнатися більше про європейські можливості;
2. У перший соціальний будинок у Львові уже поселили 7 пацієнтів. Проживання в будинку повністю безкоштовне. За правилами мешканцям заборонено вживати алкоголь та наркотичні речовини. За такі випадки з ними розриватимуть контракт та виселятимуть.
Читайте також: Що таке депресійна лійка і чому вода з крана не може бути безкоштовною. Пояснення «Львівводоканалу». Пів століття мешканці одинадцяти громад довкола Львова отримували воду безкоштовно. Та з 2025 року ситуація змінилася – тепер їм доведеться платити за водопостачання. Чому? Про те, як виникла депресійна лійка, чому безкоштовна вода – це ілюзія, скільки насправді коштує її постачання та чому новий тариф для цих громад – навіть вигідний, пояснює директор ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.
Та: Суд визнав протиправною бездіяльність міськради щодо ліквідації сміттєзвалища біля «Арени Львів». З позовом проти виконкому до суду звернулась Франківська окружна прокуратура в інтересах Державної екологічної інспекції у Львівській області;
3. Під час хвилини мовчання транспорт на Львівщині повинен зупинятись. Ухвалено рішення. Щоранку о 9:00 поліцейські нагадуватимуть водіям про необхідність зупинки.
Читайте також: У Львові на півтора тижня перекриють одну із вулиць. Схема. На Тесленка, біля будинку №2 проводитимуть роботи з прокладання інженерних мереж.
Та: Ткаченко доручив перевірити, чому перепустки для руху у Києві під час комендантської години потрапляють не у ті руки. «На цьому можуть бути зав’язані корупційні схеми»;
4. Забудовник відновив роботи на місці фундаментів палацу Кирила Розумовського – Перов. «Забудовник посилається на те, що Міністерство культури та стратегічних комунікацій України виключило памʼятку з Держреєстру».
Читайте також: Активісти заявляють, що Садибу Ницке 1893 року на Подолі знесуть під виглядом реконструкції;
5. У «Дії» запустили сертифікат неодруженого та неодруженої. Документ не має юридичної сили, а «просто романтизує пошук одне одного» в буремні часи.
Читайте також: Скільки пар одружились на Львівщині на День Валентина.
Слава Україні. Гарного Вам дня!