Коли у Львові з’явиться історико-архітектурний опорний план та що він змінить

638 0
Свої запитання можна залишати у коментарях і отримати на них відповідь від фахівців у прямому ефірі.
Фото: prolviv.com

Фото: prolviv.com

Рік тому Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України зобов‘язало всі міста розробити історико-архітектурний опорний план і керуватися ним у розробленні проєктної документації. Однак у Львові досі очікують на його затвердження.

Про те, коли нарешті з’явиться такий документ, говоритимуть у ток-шоу Tvoemisto.tv «Наші реформи», сьогодні, 19 грудня, о 12:00. У прямому ефірі ви почуєте:

  • Чи допоможе цей документ зберегти історичні ареали у місті від забудовників;
  • Скільки обходиться місту розробка історико-архітектурного плану;
  • Якими документами керуються чиновники при видачі ділянок під забудову і до яких наслідків це призводить.

Читайте також: Львів поділять на 28 підрайонів. Що це означає та як вплине на забудову міста

Наші спікери:

Лілія Онищенко – начальниця управління охорони історичного середовища, Василь Петрик – доцент кафедри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів Львівської політехніки та Олег Осаульчук – археолог, фахівець з організації та проведення пам'яткоохоронних робіт на об'єктах археологічної спадщини.

Свої запитання можна залишати у коментарях і отримати на них відповідь завтра у прямому ефірі. Переглянути його можна на Фейсбук-сторінціYouTube-каналі та на сайті Tvoemisto.tv.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!