Коли уряд прийме рішення щодо Львівської ОТГ

1597 0
У мерії очікують отримати рішення щодо об’єднаної територіальної громади Львова упродовж двох тижнів.
Фото: Nico Benedickt, Unsplash

Фото: Nico Benedickt, Unsplash

Створення Львівської ОТГ означає приєднання орієнтовно 50 тисяч нових мешканців та розширення території міста вдвічі, заявив мер Львова Андрій Садовий у розмові з Георгом Мільбрадтом, спеціальним посланником уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні.

Читайте також: Львівську ОТГ зменшать? ЛОДА надіслала уряду уточнення до перспективного плану територій

«Уже через тиждень-два очікуємо на рішення уряду щодо об’єднаної територіальної громади Львова. У разі позитивного рішення, це дасть можливість збільшити територію міста, фактично, вдвічі та отримати близько 50 тисяч нових мешканців», – зазначив міський голова.

У відповідь на запитання німецького експерта про те, чи достатнім є потенційне розширення для Львова, мер міста зазначив, що йдеться про орієнтовно 70% територій, на які розраховувало місто. Однак, на цьому міськрада не зупинятиметься. 

Читайте також: В Уряді отримали право формувати об'єднані територіальні громади

Нагадаємо, в Україні завершується другий етап децентралізації, за яким у межах районів мають створити фінансово спроможні об’єднані територіальні громади. Відповідно до змін, до Львівської об’єднаної територіальної громади мають приєднати 11 навколишніх громад і безпосередньо Львів як адміністративний центр.

Також додамо, що у Львівській міськраді створили департамент міської агломерації.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!