Квазі-кільце на Шевченка планують збудувати до кінця червня. Актуальні фото

4076 0
Підрядник випереджає терміни на два місяці.
Фото: Андрій Білий

Фото: Андрій Білий

Квазі-кільце на вулиці Шевченка – Левандівська – Залізнична планують добудувати до кінця червня, а не до вересня, як планувалось раніше. Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Читайте також: У Львові відремонтують ще одну частину вулиці Шевченка

«На вулиці Шевченка практично завершили заміну інженерних мереж та вже почали влаштовувати дорожній одяг, інші вулиці вже з першим шаром асфальту. Вулиця Залізнична такого покриття ще не бачила», – каже Андрій Білий.

За його словами, підрядник випереджає роботи на два місяці. Роботи виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 89,6 млн грн. Із 7 березня через ремонт перекрили Левандівську.

Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!