Квоту української музики на радіо можуть збільшити до 75%

1447 0
Міністерство культури хоче збільшити квоту українського продукту на радіо до 75%. Нині чинною є обов’язкова квота – 50%.

Мінкульт ініціює збільшення квоти українського продукту в радіоефірі до 75% та перевірку радіостанцій на виконання чинної обов’язкової квоти (50%).

Перехід до нових стандартів відбуватиметься поступово, у кілька етапів. Окрім того, пісні українських авторів та виконавців мають з’являтися тоді, коли їх почує найбільше слухачів, – у прайм-таймі, а не тільки пізно вночі, як це часто буває, – повідомляє сайт Мінкульту, посилаючись на слова міністра В’ячеслава Кириленка.

Дивіться також: У перший день весни Джамала презентувала новий кліп

Також планують перевірку радіостанцій щодо виконання ними чинної обов’язкової квоти трансляції в ефірі українських пісень. Перевірятимуть усі найбільші радіостанції FM-діапазону.

У міністерстві нагадують про виконання статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відповідно до якої у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50% загального щотижневого обсягу мовлення.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!