На правах реклами

Leo Green Investments відкрила швидкісну електрозарядну станцію в ТРЦ «Forum Lviv»

531 0
Тепер відвідувачі ТРЦ зможуть швидко, безпечно і комфортно зарядити електромобіль.

Компанія Leo Green Investments (LGI), власник найбільшої мережі швидкісних електрозарядних станцій у Львові,  28 травня відкрила нову електрозарядну станцію в ТРЦ «Forum Lviv». Відтепер відвідувачі ТРЦ зможуть швидко, безпечно і комфортно зарядити свій електромобіль, а час очікування використати з приємністю для себе, відвідавши брендові магазини торгового центру чи організувавши смачний перекус в ресторанах.

На ЕЗС в ТРЦ «Forum Lviv» встановлено сертифікований швидкісний чотирипортовий електрозарядний пристрій загальною потужністю 182 кВт, який побудований на схемотехніці Siemens. Він відповідає усім стандартам безпеки і якості. Нова станція розрахована на одночасну зарядку чотирьох електромобілів з динамічним розподілом потужності. На вибір водіїв електромобілів представлені чотири конектори:

 • CCS2 Combo (160 кВт)
 • GB/T (160 кВт)
 • CHAdeMO (50 кВт)
 • AC Type2 (22 кВт)

 

LGI щоразу вдосконалює зручності в користуванні станціями для клієнтів. Особливістю ЕЗС в ТРЦ «Forum Lviv» стало виведення окремого конектора на окреме паркомісце. Зорієнтуватися водію у виборі місця для зупинки просто: підсвічений напис на стіні та вказівка на паркомісці підкажуть йому тип конектора, який обслуговує паркомісце.

Особливістю всіх швидкісних станцій, що вводились в експлуатацію протягом останніх років, є наявність роз’єму GB/T. Він призначений для заряджання електромобілів, імпортованих з Китаю, які зараз стрімко набирають популярності в Україні.

Компанія GO TO-U надає програмне рішення для зарядних станцій. За допомогою мобільного додатку GO TO-U водії електромобілів можуть отримати доступ до інформації про зарядні станції LGI: їхнє розташування, типи роз'ємів, стан портів, а також здійснювати попередню резервацію та активацію сесії заряджання. Крім того, додаток забезпечує технічну підтримку 24/7 та зручну оплату послуг безпосередньо через інтерфейс.

Leo Green Investments здійснює свою діяльність у сфері «зелених» технологій, зокрема, пов’язаних з розвитком інфраструктури для швидкісного заряджання електромобілів у Львові. Завдяки LGI Львів посідає перші позиції в Україні за рівнем розвитку інфраструктури зі швидкісних електрозарядних станцій для заряджання електромобілів. 

Протягом 2020-2024 років LGI відкрила у Львові 10 швидкісних станцій на 42 конектори сумарною номінальною потужністю 1,52 МВт та 3 станції стандартного  зарядження АС22 на 15 конекторів сумарною номінальною потужністю 330 кВт. У 2023 році на ЕЗС LGI було здійснено понад 37 тисяч  зарядних сесій, а за  перше півріччя 2024 року – понад 21,7 тис. зарядних сесій. Станції LGI присутні у всіх великих торгово-розважальних центрах Львова та поруч з супермаркетами ТМ «АРСЕН», зокрема:

 • м. Львів вул. Кульпарківська, 226-А (ТРЦ «ВІКТОРІЯ ГАРДЕНС») – дві станції;
 • с. Сокільники, вул. Стрийська, 30 (ТРЦ «КІНГ КРОСС») – дві станції;
 • м. Львів вул. Червоної Калини, 60 (Супермаркет «АРСЕН», McDonalds);
 • м. Львів вул. Мазепи І. гетьмана, буд. 1Б (СТРЦ «СПАРТАК»);
 • м. Львів вул. Кульпарківська, 93 (ЖБК «ПАРУС ПАРК»);
 • м. Львів вул. В’ячеслава Чорновола, 93 (Супермаркет «АРСЕН»);
 • м. Львів вул. Стрийська, 202 («Музей Науки Львів», EGERSUND, BAD BOY);
 • м. Львів вул. Мельника, 18 (СРЦ «ЛЕОЛЕНД») – дві станції;
 • м. Львів вул. Зелена, 147 (Супермаркет «АРСЕН», McDonalds);
 • м. Львів вул. Під Дубом, будинок 7б (ТРЦ «Forum Lviv»);
 • м. Львів вул. Юрія Руфа, 36. 

 

Будемо раді бачити власників електромобілів як наших клієнтів на новій ЕЗС в ТРЦ «Forum Lviv», а також на всіх інших локаціях міста Лева.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!