Левчик чи Leo Card: сьогодні у Львові оберуть 10 назв е-квитка для голосування

3788 0
Упродовж 2-х тижнів львів’яни пропонували власні назви для електронного квитка.
фото ілюстративне: report.if.ua

фото ілюстративне: report.if.ua

За цей час львів’яни зареєстрували 403 пропозиції. А сьогодні, 17-го лютого, робоча група у кількості 20-ти осіб та за участі близько двох десятків представників громадськості серед запропонованих варіантів обере 10 найкращих.

«У понеділок, 20-го лютого, найкращі назви представимо львів’янам для онлайн-голосування, яке триватиме 8 днів. Завершиться цей конкурс першого березня із готовою назвою», – розповів Tvoemisto.tv Олексій Хміль, керівник відділу маркетингу ЛКП «Львівавтодор».

За його словами найпопулярнішою назвою, яку запропонували близько десятка львів'ян, стала «Левчик», також 8 осіб вважають цікавим найменування «Leo Card», а  з назвами «Щасливий квиток», «Їздунець» та «Карта міста» надійшло по 2-3 пропозиції.

Запропонували львів’яни й чимало оригінальних назв, таких як: «Зайчик», «Файно їду», «Подорожуй вільно», «Карта батяра», «Лелека», «Бузьок карта», «Равлик» тощо».

Читайте також: Е-квиток у Львові: на що підуть гроші, які місто позичає в ЄБРР

Нагадаємо, через рік у львівському транспорті планують запровадити електронний квиток. Система у Львові матиме індивідуальну назву, яку визначать самі львів’яни. Найменування е-квитка повинно містити не більше двох слів і викликати позитивні емоції. Не має асоціюватися з відомими брендами і нести негативний відтінок, а також не містити власних назв. Переможцеві конкурсу обіцяють приз – річний електронний квиток під номером 1 на весь транспорт Львова.

Остаточну назву електронного квитка визначать самі львів’яни через соціологічне опитування. Це стане останнім етапом конкурсу після збору пропозицій, оцінки їх конкурсним комітетом і онлайн-голосування.

Читайте також: Львів виплачуватиме кредит за е-квиток до 2030-го року. Чи була альтернатива?

Довідка. Електронний квиток – це автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті (АСОП), яка повинна забезпечити прийом оплати за проїзд та облік пасажирів. АСОП впроваджуватиметься майже одночасно на всьому громадському транспорті міста, який охоплює електротранспорт та автомобільний пасажирський транспорт міста.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!