Львів увійшов в трійку міст України, де ІТ-спеціалісту жити добре. Рейтинг

1373 0
Міста оцінювали за доходами та кар'єрі в ІТ, розвитком ІТ-спільноти, вартістю життя, транспортним сполученням з іншими містами, рівнем освіти тощо.

Івано-Франківськ, Львів і Вінниця – трійка міст, де ІТ-фахівцям жити добре, відповідно до результатів рейтингу, що склав веб-сайт DOU. Окрім цього, зазначають, що найкомфортнішими є невеликі міста на Західній Україні – наприклад, Івано-Франківськ, який очолив рейтинг. Але для побудови ІТ-кар’єри все-таки потрібно мешкати у великих містах, а точніше – у Києві.

Міста оцінювали за доходами та карєрі в ІТ, розвитком ІТ-спільноти, вартістю життя, транспортним сполученням з іншими містами, зручністю проживання, пересування, рівнями освіти, медицини, злочинності та екології тощо.

Читайте також: Це не каста для багатих. Як ІТ впливає на розвиток Львова

«На перші позиції в рейтингу вийшли міста середнього розміру, потіснивши міста-мільйонники. Це дещо неочікуваний для нас результат, адже наразі близько 85% ІТ-спеціалістів живуть у п’яти найбільших містах України. Проте ці обласні центри, як показують дані, не є найзручнішими», – йдеться в повідомленні.

Загалом ІТ в Україні зосереджено у трьох містах – Києві, Львові та Харкові. До слова, в Харкові, за статистичними даними більше, ніж у Львові, вакансій, компаній, що розміщують вакансії, та ІТ-спеціалістів. Але за суб’єктивними оцінками щодо ІТ-перспектив у Львова вищі бали.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!