Львівщина планує вступити в Асамблею європейських регіонів

840 0
Для українських регіонів членство в Асамблеї є безкоштовним.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Львівщина подала заявку на членство в Асамблеї європейських регіонів. Про це повідомив голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький.

Членство в Асамблеї, за його словами, відкриває нові можливості для Львівщини на європейському та міжнародному рівні.

Читайте також: «Ми хочемо, щоб Україна була в ЄС», – фон дер Ляєн

«Членство в асамблеї передбачає перспективи налагодження партнерських стосунків із понад 100 регіонами країн Європи, участь у зустрічах на найвищому рівні, написання та реалізацію спільних проєктів, доступ до фінансування ЄС, підтримку молодіжних ініціатив та обмін досвідом», – йдеться в повідомленні.

Для довідки

Асамблея європейських регіонів – європейська міждержавна організація, яка займається питаннями регіональної демократії, об'єднання якої близько 300 регіонів з усієї Європи, включаючи країни СНД, яке тісно співпрацює з Радою Європи та інституціями Європейського союзу. До складу асамблеї входять 140 представництв.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!