Львівщина ввійшла в п’ятірку за Індексом цифрової трансформації

954 0
Результати дослідження 2022 року демонструють, що Індекс у межах України становить 0.651 бала з 1 можливого.
Фото умовне

Фото умовне

Львівщина – в п’ятірці лідерів за Індексом цифрової трансформації. Метою визначення індексу є створити базу для дослідження рівня цифрової трансформації в обласних адміністраціях. Про це повідомив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Результати дослідження 2022 року демонструють, що Індекс у межах України становить 0.651 бала з 1 можливого. На Львівщині – 0,799. При цьому Львівська область майже в усіх показниках в ТОП-5.

Читайте також: Львів переходить на електронні щоденники і журнали у школах. Що варто знати батькам, дітям і як це працює

«З одного боку це каже про збалансовану роботу по всіх напрямках, і разом з тим залишає потенціал для покращення результатів в кожному напрямку. Найбільше такого потенціалу в освітній галузі, де ми маємо пришвидшити роботу по залученню населення до розвитку цифрових навичок, а також скористатись усіма можливостями, щоб запровадити е-журнали в закладах освіти», – йдеться в повідомленні. 

Загалом Індекс охоплює 8 основних блоків у галузі цифрової трансформації: інституційна спроможність ОВА, доступ до інтернету, розвиток ЦНАПів, режим «без паперів», цифрова освіта, візитівка області, проникнення базових електронних послуг, галузева цифрова трансформація.

Нагадаємо, що у межах програми Transparent cities/Прозорі міста (Transparency International Ukraine) провели дослідження щодо публікації відкритих даних в умовах війни. У ньому взяли участь 18 найбільших міст України. Усі дані зібрали станом на 1 грудня 2022 року. Львів посів 9 місце з 18 міст.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!