Львівська легкоатлетка перемогла на престижних європейських змаганнях

1120 0
На дистанції 1500 м легкоатлетка фінішувала з результатом 4:19:77. Цей результат забезпечив спортсменці золото змагань.

У Сербії триває чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики. У складі національної збірної за медалі змагалась і вихованка львівської школи легкої атлетики, уродженка Буська Орися Дем’янюк-Мочульська.

Як повідомляє управління молоді і спорту Львівської ОДА, на дистанції 1500 м українська легкоатлетка фінішувала з результатом 4:19:77. Цей результат виявився найкращим та забезпечив спортсменці золото змагань.

Додамо, що торік на цьому турнірі Орися стала другою. Тренує спортсменку Віталій Тарнакін.

Загалом до складу Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій входять 17 національних федерацій. Літній чемпіонат – це наймасштабніша подія в році, яку проводить організація.