Львівська велосипедистка стала віце-чемпіонкою світу з велотреку

1847 0
Олена Старикова поступилася чемпіонці лише на півсекунди

Велосипедистка зі Львова Олена Старикова стала срібною призеркою у гіті на 500 метрів. Про це повідомляє Укрінформ.

Час українки становить 33,307 сек. Вона поступилася на півсекунди лише чемпіонці – Дарьї Шмельовій з Росії. Додамо, що Старикова принесла українській збірній першу з 2008 року нагороду на чемпіонаті світу з велотреку. Чемпіонат світу з велоспорту на треку триває у польському Прушкові.

Нагадаємо, велогонщиця Олена Старикова зі Львов посіла перше місце у загальному заліку Кубка світу на треку сезону 2018 /19.