Львівські виші після канікул перейдуть на дистанційне навчання до кінця місяця

1948 0
До 25 лютого студенти двох львівських університетів навчатимуться онлайн.

Національний університет «Львівська політехніка», відповідно до Наказу ректора вишу № 52-1-10 від 3 лютого 2022 року, через погіршення епідеситуації, пов’язаної з коронавірусом, з 14 по 25 лютого 2022 року організовує навчання у дистанційному режимі. Про це повідомила у коментарі Tvoemisto.tv керівниця Центру комунікацій «Львівської політехніки» Наталія Павлишин.

Керівникам структурних підрозділів на період з 14 по 25 лютого 2022 року доручили:

  • забезпечити виконання навчального процесу, передбаченого чинними графіками і розкладами занять освітніх заходів із використанням технологій дистанційного навчання;
  • створити умови для експериментальних досліджень, необхідних для виконання кваліфікаційних робіт і успішного завершення навчання за освітніми програмами, із дотриманням чинних карантинних обмежень і вимог;
  • забезпечити належну організацію освітнього процесу в структурних підрозділах, а також контроль за виконанням планів і програм дисциплін, передбачених чинними освітніми (освітньо-професійними, освітньо-науковими) програмами.

 

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка по завершенні канікул 9 лютого також продовжать навчання в дистанційному режимі. Він триватиме із 9 по 25 лютого. Про це повідомили у профкомі студентів.

Читайте також: Онлайн-навчання та перевірка у транспорті. Від сьогодні у Львові діють нові карантинні обмеження

«Навчальний процес у Львівському національному університеті імені Івана Франка з 9 по 25 лютого відбуватиметься в дистанційному форматі. Таке рішення зумовлене епідеміологічною ситуацією в місті, рекомендаціями МОН та обласної комісії ТЕБ і НС», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, у виші провели опитування серед студентів, в якому взяло участь 6776 респондентів. 74% опитаних підтримали дистанційний формат навчання на початку семестру.

Читайте також: Початкову школу та дитсадки не закриватимуть за будь-якого рівня епіднебезпеки

Нагадаємо, що напередодні про перехід на онлайн-навчання заявили в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, а також Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. 

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!