Львівських підприємців запрошують на зустріч про духовні цінності у веденні бізнесу

2277 0
4 грудня у Львові відбудеться семінар-обговорення «Духовні цінності у формуванні світогляду бізнесмена», організованого в рамках програми заходів за напрямком Соціальна відповідальність бізнесу.
Фото: mynizhyn.com

Фото: mynizhyn.com

Серед питань, які організатори пропонують обговорити: якими цінностями повинен керуватися бізнесмен у своїй діяльності? де черпати натхнення в час кризи? який орієнтир обирати?

Про це з присутніми спілкуватиметься отець-доктор Прокопій Лотоцький. Він довгий час працював на українській секції Ватиканського Радіо та проводив духовний супровід у папській Колегії святого Йосафата в Римі.

До участі у заході запрошені керівники підприємств, менеджери, тренери, представники духовенства.

Захід проводиться в рамках програми заходів Львівської ТПП за напрямком Соціальна відповідальність бізнесу, за підтримки Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».

Подія відбудеться 4 грудня у конференц-залі Львівської торгово-промислової палати (Стрийський парк). Час проведення: 16.00-18.00 год.

Кількість місць обмежена. Попередній запис – обов’язковий. Для участі у заході необхідно заповнити анкету та надіслати її факсом або електронною поштою. Участь у семінарі – безкоштовна.

Більш детальна інформація про захід: Лілія Боднар, тел.: +38 (032) 295 63 17, E-mail: bodnar@cci.lviv.ua.

Джерело: velychlviv.com

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!