Львівських студентів запрошують на безкоштовні курси програмування. Як зареєструватись?

4726 0
Training center 6.0 – це безкоштовна навчальна програма для студентів технічних вишів. Її мета – підготовка прогамістів-початківців до роботи із Computer Networking and Embedded Systems. Програма Training center 6.0 навчить студентів працювати із такими мовами програмування як C та Python, а також поглибить практичні знання у Linux.
Фото: www.metacube.co.uk

Фото: www.metacube.co.uk

Хто може долучитись:

Студенти 3-5 курсів;

Зі знанням мови С та Linux;

Готовий/ва витрачати щонайменше 6 годин на навчання щодня;

Англійська на рівні А2 і вище;

Що отримують студенти:

Практичний досвід у розробці програмного забезпечення із використанням мов C та Python;

Унікальний шанс долучитись до роботи на проектах світових лідерів ринку мережевих технологій;

Можливість «прокачати» свої навички комунікації, відвідуючи лекції HR-менеджерів;

Додаткова інформація:

Training Center 6.0 стартує 10 травня та триватиме 7 тижнів. Заняття відбуватимуться у будні дні з 9 ранку до 2 дня. Навчання є абсолютно безкоштовним.

Для того, аби стати студентом Training Center 6.0 неохідно зареєструватись за посиланням, пройти тестування для підтвердження знань мови С, а також технічну та HR-співбесіди. Передбачена також розмова із викладачем англійської для визначення рівня знань англійської мови. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!