Львівським підприємцям будуть відшкодовувати частину відсотків за кредитами з міського бюджету

2003 0
Із міського бюджету на цю програму виділили 3 млн гривень.
Фото: 112.ua

Фото: 112.ua

Депутати ЛМР підтримали програму відшкодування відсотків за кредитами для місцевих підприємців малого бізнесу. Відповідну ухвалу прийняли на пленарному засіданні 4 квітня.

Читайте також: Львівські підприємці можуть отримати консультацію у всіх ЦНАПах міста

За словами директорки департаменту економічного розвитку ЛМР Ірини Кулинич, із міського бюджету на цю програму виділили 3 млн гривень. Для виробників пропонуватимуть відшкодувати від 200 тисяч до мільйона гривень.

Взяти участь у програмі зможуть зареєстровані у Львові підприємці, які займаються господарською діяльністю не менше року і є платоспроможними й не мають боргів. Крім цього, середня заробітна плата на підприємстві має перевищувати 7 тис. грн, а кількість працівників – не менше п’яти.

Відсотки за кредитами зможуть відшкодувати виробники харчових продуктів, текстильної промисловості, одягу, паперу та видавничої продукції за умови, що їхнє виробництво також розташоване у Львові.

Аби взяти участь у програмі, підприємці мають звернутися із відповідною заявою до міського голови, звернутися в банк із документами за кредитом, після чого банк має подати до економічного департаменту ЛМР перелік позичальників, які хочуть скористатися програмою відшкодування.

Читайте також: Без газу. Чому підприємці конфліктують із «Львівгазом»

Упродовж десяти днів міська рада має організувати засідання комісії з відбору позичальників, відтак остаточний перелік виробників затвердять на засіданні виконавчого комітету. Далі підприємець щомісяця отримуватиме гроші від міської ради та самостійно сплачуватиме кредит.

Вікторія Ейсмунт

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!