З'явився перший у світі мобільний додаток з українською класичною музикою

1481 0
Додаток Ukrainian Live Classic доступний для скачування на Google Play Market та Apple Store та є безкоштовним для користувачів.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

У Києві представили перший у світі мобільний додаток з українською класичною музикою Ukrainian Live Classic. Його розробила Громадська організація Collegium, Галицьке музичне товариство та Львівський органний зал за підтримки Українського культурного фонду, повідомляє Укрінформ.

Читайте також: В Україні запустили безкоштовний сайт із класичною музикою

«Ukrainian Live Classic уже доступний для скачування на Google Play Market та Apple Store. Він є абсолютно безкоштовним для користувачів. Розробку додатку підтримав Український культурний фонд, а подальше функціонування забезпечать партнери – Галицьке музичне товариство та Львівський органний зал. Також передбачена система донейтів для охочих підтримати проєкт», – йдеться у презентації.

Додаток має чітку структуру, що дозволяє обирати музику за стилями, епохами, композиторами тощо. Обкладинка кожного альбому унікальна, їх розробляв координатор проєкту Володимир Ольшанський. Проєкт двомовний, основна версія – англійська.

«Аудиторія мобільних додатків – це насамперед молоде покоління, яке дуже звертає увагу на естетичний вигляд. Тому доступ до музики легкий і яскравий. Візуальна частина презентує близько 40 композиторів», – каже Володимир Ольшанський.

За словами артистичного директора проєкту Ukrainian Live Classic Івана Остаповича. досі у вільному доступі не існувало єдиного джерела, в якому шанувальники класичної музики могли знайти в якісному записі, з грамотними анотаціями й оцінити тяглість української музики від 17-століття до сучасності.

Читайте також: Музика лікує. Підбірка сайтів, на яких можна послухати класичну музику

Нагадаємо, у додатку з українською класичною музикою користувач зможе слухати настроєві плейлисти, обирати музику певного стилю, жанру, композитора або ж дізнатись про них більше Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!