Львів'ян можуть штрафувати за відсутність масок у громадських місцях прямо на місці

3576 0
Відповідний законопроєкт має ухвалити Верховна Рада.
Photo by Chris Barbalis on Unsplash

Photo by Chris Barbalis on Unsplash

Штраф за відсутність маски становитиме від 170 до 255 гривень. Протокол складатимуть безпосередньо на місці або працівники поліції, або представники органів місцевого самоврядування. Наразі законопроєкт, поданий Кабміном, перебуває на розгляді у Верховній Раді. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«Визначили конкретний штраф за не носіння масок. При чому ці штрафи можна буде складати безпосередньо на місці, а не так, як було раніше, коли складали протокол, передавали в суд і суд вирішував накладати штраф чи ні. У нас у 3-5% були застосовані штрафні санкції до громадян чи організацій», – пояснив міністр.

За його словами, штрафи можуть накладати як працівники поліції, так і представники органів місцевого самоврядування, на яких покладені функції протиепідеміологічного контролю.

Читайте також: За чотири дні листопада поліція на Львівщині склала 68 протоколів за порушення карантину 

Нагадаємо, що Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до народних депутатів, аби ті підтримали і проголосували за законопроєкт про посилення адміністративної відповідальності за перебування в громадських місцях та транспорті без респіраторів або захисних масок. Суми штрафів становитимуть від 170 до 225 гривень.

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту ухвалити за основу та в цілому цей урядовий законопроєкт №3891.

Також Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт, який передбачає штрафи для власників бізнесу, установ та організацій за те, що їхні відвідувачі не носять захисні маски. Розмір штрафу передбачається від 3 400 до 5 100 грн


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!