Львів’ян попереджають про затори на виїзді та в центрі міста

2031 0
Найбільш завантаженими є вулиці Пасічна, Личаківська в бік виїзду з міста, також в заторах стоїть Сихівський район.
Фото: lviv.vgorode.ua

Фото: lviv.vgorode.ua

У центральній частині міста, а також на виїзді утворилися затори. Зокрема, найбільш завантаженими є вулиці Пасічна, Личаківська в бік виїзду з міста, також в заторах стоїть Сихівський район.

Відповідно до онлайн-мапи, львів'янам радять оминати вулицю Богдана Хмельницького, особливо на ділянці від Епіцентру або Автовокзалу Північний в бік села Малехів. Там чи не найбільші затори в місті (темно-червоний колір позначення). Окрім цього, центральні вулиці, як-от Дорошенка, Городоцька, Підвальна, Івана Франка теж дещо в заторах, на окремих ділянках утворилися тягнучки.

На визді зі Львова з вулиці Стрийської затори незначні, почекати доводитья хіба що на перехресті Стрийської-Наукової та біля автоковзалу. Детальніше за заторами можна стежити за допомогою онлайн-мапи.

Додамо, що, за оперативними даними, що надходять до системи щосекундно, можна дізнатися орієнтовну довжину заторів, тягнучки. Автошляхи позначені різними кольорами в залежності від ситуації на дорозі: зелений (проїзд вільний, заторів немає), жовтий (дорога майже вільна), червоний (тягучка), темно-червоний (затор, корка).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!