Львів’ян просять підтримати Центр для особливої молоді, аби його не закрили

2960 0
Акція зі збору коштів триватиме до кінця грудня.
Фото: БФ Карітас-Львів УГКЦ

Фото: БФ Карітас-Львів УГКЦ

Небайдужих львів’ян просять взяти участь у зборі коштів для особливої молоді, якими опікується Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ», зокрема долучитися до акції «Святий Миколай для особливої молоді». Про це йдеться на Фейсбук-сторінці фонду.

Читайте також: Хочу піцу Гавайську, жуйки і більше нічого. Львів’ян закликають допомогти онкохворим діткам

За словами координаторки Центру Наталії Пихальської, у їхніх планах вручити молоді з інтелектуальними порушеннями подарунок їхньої мрії.

«Солодощі чи будь-які інші подарунки до дня Св. Миколая не так тішить їх, як можливість відвідування Центру протягом року. Учасники Центру потребують постійного супроводу та соціалізації. Якщо не вистачатиме коштів на продовження діяльності, Центр доведеться закрити», – каже Наталія Пихальська.

Акція триватиме до кінця грудня. Долучитися до акції може кожен охочий зробивши подарунок – фінансову благодійну пожертву на діяльність Центру, або оплативши перебування одного з учасників, а також поширити інформацію про акцію в соцмережах.

Читайте також: Станьте Миколаєм для дітей, стареньких та потребуючих

Долучитися до збору коштів можна тут.

Довідково

Благодійна організація Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» діє вже понад 20 років. Тут опікуються молоддю з інвалідністю, дітьми і підлітками з кризових сімей, надають гуманітарну допомогу та соціальні послуги тим, хто цього потребує. У будні молодь учасники Центру відвідують денну програму, під час якої вони отримують послуги з соціально-побутової орієнтації. Також тут вони отримують психологічну підтримку.

Одним з напрямів Карітасу є соціальний проєкт «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» (вул. І. Франка, 9). Працівники забезпечують денний догляд та соціальну реабілітацію молоді з інвалідністю. Фонд існував за підтримки іноземних спонсорів, але на сьогодні працівникам все важче знайти кошти на діяльність Центру.

Зараз у Центр приходить група з 20 осіб з інвалідність віком від 18 років, які під час року відвідують центр, де ми навчають самообслуговуванню, соціально-побутовій орієнтації, комунікації, працетерапії, кулінарії, отримують психологічну підтримку та арттерапію, беруть участь у майстер-класах, таборах та різноманітних заходах.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!