Львів'ян просять повідомляти про хабарі у військкоматах

1714 0
Мешканців Львівщини просять повідомляти про факти хабарництва у військкоматах, оскільки за чотири місяці жодної офіційної інформації з цього приводу в прокуратуру не надійшло. Про це 7 серпня на координаційній нараді у прокуратурі Львівської області заявив прокурор Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Микола Лисий.

«Ні для кого не є таємницею, що у військкоматах брали, беруть і, напевно, будуть брати хабарі. Є випадки отримання хабарів за вирішення питання ухилення від призову на військову службу, від відправлення у зону АТО. Такі випадки зафіксовані у Чернівецькій та Івано-Франківській області. Я не думаю, що Львівська область є виключенням. Є багато інформації, напевно, всі знають, де і які одіозні військові комісари беруть хабарі. Доходить до абсурду, що весь район знає, скільки де коштує вирішення цього питання. Але на жаль інформації жодної за чотири місяці по військкоматах Львівської області у нас немає. Реагувань ніяких немає», – розповів Микола Лисий, пише ZIK.

Також, як повідомив військовий прокурор, є випадки, коли розікрали засоби надані як допомогу армії: «Прилади нічного бачення. Полтавська область надала Яворівській бригаді, люди везуть звідти, а потім вони кудись зникають», – розповів він.

Читайте також: Третя хвиля мобілізації: призиватимуть не всіх, кого викликають у військкомати

За словами Миколи Лисого, зафіксовано використання не за призначенням коштів, які виділяються на ремонт військової техніки. Такі факти виявлені на танкоремонтному заводі та на авіаремонтному заводі. Зараз призначені та проводяться ревізії та інвентаризації. Розкрадання перевищує 1 млн грн на кожному заводі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!