Політична реклама

Львів’ян штрафуватимуть за спалюванння сміття

1257 0
Із настанням тепла постає проблема спалювання. Львів’янам нагадують про категоричну заборону спалювання різного роду відходів та сухої рослинності на території Львова.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«Наголошуємо, що дим від горіння сухої трави і листя є дуже шкідливим, оскільки містить у собі отруйні речовини, які шкодять здоров’ю мешканців. Це сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. А потрапляння у вогонь пластикового сміття робить дим особливо токсичним.

Ми прагнемо застерегти мешканців від вчинення спалювання, адже за це правопорушення передбачаються штрафні санкції у розмірі від 340 до 1360 грн. для громадян та від 850 до 1700 грн. для посадових осіб», - застерігають в КП «Адміністративно-технічне управління».

Якщо мешканці стали свідками спалювання сміття чи іншого роду відходів на території міста, вони можуть повідомити про це правопорушення, звернувшись до КП «Адміністративно-технічне управління» за тел.: 244-31-73.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!