Львів’ян запрошують на презентацію проекту «Фотографія, що оживає»

1309 0
Діти львівських шкіл брали участь у сценічній фотосесії у костюмах за світлинами із життєпису Івана Франка.
фото: Дім Франка

фото: Дім Франка

23 лютого у Домі Франка о 15:00 відбудеться презентація проекту «Фотографія, що оживає». Про це йдеться на сторінці події у Facebook.

Це спільний проект Дому Франка та Першого українського театру. Діти з майже 30-ти шкіл Львова мали змогу приміряти на себе образ з історичного минулого та взяти участь у сценічній фотосесії у костюмах за світлинами із життєпису Івана Франка.

«Як відомо, фотографія – це міні-спектакль, де моделі – актори, а фотограф – режисер. За допомогою таких постановок діти разом із організаторами проекту мали гарну нагоду відтворити історичні світлини у сучасній інтерпретації, пригадати події життєвого шляху Івана Франка. Крім того, це – чудова можливість за допомогою перевтілення зрозуміти, що минуле було також кольоровим, і не варто його уявляти, як щось давнє й забуте, і тільки в чорно-білих кольорах! Саме це допомагає сприймати історію, літературу як близьке, а не нудне та непотрібне», – йдеться у повідомленні.

Проект розпочався у грудні 2016 року. Сьогодні альбоми з такими фотографіями є у кожній школі Львова.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!