
Ілюстративне фото: lovelylife.in.ua
Львів’ян запрошують на заключний вікенд «Місяця авторських читань», який відбудеться цими вихідними, 3-4 серпня, за адресою: вул. Городоцька, 36.
Програма
3 серпня, субота — день легенд на #МАЧ2019
18:30 — Октавіан Совіані — поет, прозаїк, літературний критик, доктор філології. До літератури увійшов у 31 рік збіркою «Ucenicia bătrânului alchimist» («Роки навчання старого алхіміка»), далі написав ще двадцять книг: вірші, проза, есе, п'єси. Пише стильну вишукану прозу, дотримується традиції чорного роману ХІХ століття. За його словами, писати — це мати «друге життя, у якому людина хоче прожити те, чого не мала». Модерує Олена Гусейнова
20:00 — концерт родинного гурту Петра, Іветти та Франтішка Грушок. Петр Грушка, один з найвідоміших чеських поетів, тепер презентує публіці музично-літературний експеримент: тексти та вигуки, електронна, нова та новітня музика з елементами народних ескімоських пісень столітньої давнини. Колаж твориться з допомогою інструментів музичних і немузичних, можливих і неможливих (мелофон, гітара, дитячий настільний футбол, кактуси…). Модерує Софія Челяк.
Читайте також: Які фестивалі у Львові та неподалік відвідати у серпні. ТОП-7 подій
4 серпня, на великій сцені Театру Лесі Українки — урочисте закриття
18:30 — «Патріарх» сучасної української літератури, автор поезії, прози, есеїв, перекладів та публіцистики, знакова фігура для української культури — Юрій Андрухович (модерує Євгенія Нестерович). Твори Андруховича західні критики порівнюють з роботами Умберто Еко. Лауреат численних міжнародних премій: Angelus (2006), премії миру імені Ремарка (2005), премії Книжкового ярмарку у Лепцігу «За європейське взаєморозуміння» (2006), премії імені Ханни Арендт (2014), медалі Гете (2016).
20:00 — письменник та публіцист, дослідник літератури та директор видавництва «Tracus Arte», відзначений критиками у Румунії та перекладений 13-ма мовами — Космін Перца (модерує Юрій Завадський). Вивчав філологію в місті Клуж, у Бухаресті захистив докторську дисертацію «Фантастика у східноєвропейській літературі». У своїх текстах часто описує занепокоєння станом сучасного світу і використовує контрасти: поєднує високе з низьким, ніжність з прудкістю, чи високе бароко із електронними повідомленнями.
Додамо, що вхід на фестиваль – вільний.