Львів'ян запрошують поговорити про бібліотечні інновації

1526 0
Українська бібліотечна асоціація у межах 21 книжкового «Форуму видавців у Львові» організовує V Львівський бібліотечний форум. Він відбудеться з 10 по 13 вересня і пройде під гаслом «Бібліотек@ – відкритий світ».
Фото: bcilibraries.com

Фото: bcilibraries.com

У програмі форуму – конференції, професійні дискусії, тренінги, майстер-класи, конкурси та інше, інформують організатори.

Серед основних питань – розвиток бібліотечної справи, переформування бібліотек та їх оновлення, бібліотечні інновації, стратегічне партнерство бібліотек та видавництв, проблеми створення і використання електронних ресурсів та електронних бібліотек, нові інформаційно-комунікаційні технології у бібліотеках, авторське право в електронному середовищі та багато іншого.

Учасниками форуму можуть стати керівники та провідні фахівці бібліотек, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, провайдери інформаційних послуг, члени та партнери Української бібліотечної асоціації, а також видавці, автори та звичайні читачі.

Для того, аби взяти учать у форумі, потрібно зареєструватися. Реєстрація відкрита до 15 серпня.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!